Aktualności

Zbliżające się terminy organizacji olimpiad i turniejów tematycznych(01-10-2020)

Szanowni Państwo,

w załączeniu przekazuję terminarz oraz listę organizatorów wraz z nazwami turniejów i olimpiad tematycznych, olimpiad przedmiotowych oraz interdyscyplinarnych przeprowadzanych w roku szkolnym 2020/2021. Uprzejmie proszę o rozpowszechnienie informacji dotyczących wskazanych zawód wiedzy wśród nauczycieli, a także zachęcenie do udziału w olimpiadach, turniejach zainteresowanych uczniów. Jednocześnie uprzejmie wyjaśniam, że lista turniejów i olimpiad tematycznych oraz olimpiad przedmiotowych dających uprawnienia w systemie egzaminacyjnym i rekrutacyjnym w roku szkolnym 2020/2021 jest dostępna na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej MEN: https://www.gov.pl/web/edukacja/komunikaty. Warto dodać, że terminarz poszczególnych etapów olimpiad jest zamieszczony również na stronie internetowej MEN: https://www.gov.pl/web/edukacja/terminy-olimpiad-w-roku-szkolnym-20202021.

Ogłoszenie - Zabranie rodziców klas maturalnych(10-09-2020)

Zasady bezpiecznego korzystania z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii SARS-CoV-2 w Polsce(02-09-2020)

Uprzejmie informujemy, że Minister Edukacji Narodowej, Minister Infrastruktury oraz Główny Inspektor Sanitarny przygotowali wspólny list dotyczący bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. W liście podkreślili m.in., że zarówno uczniowie korzystający z komunikacji publicznej, jak i szkolnych autobusów są zobowiązani do zasłaniania nosa i ust.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze - intendent(01-09-2020)

Regulamin funkcjonowania ZS1 w czasie epidemii(31-08-2020)

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021(29-08-2020)

1 WRZEŚNIA UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

DRODZY UCZNIOWIE ! Zapraszamy, z niecierpliwością czekamy, ale ...

Wszystkich obowiązuje bezwzględne przestrzeganie epidemicznych zasad sanitarnych:
- zachowanie bezpiecznego dystansu,
- dezynfekcja
rąk przy wejściu na teren hali sportowej i budynku szkoły,
- maseczka
osłaniająca usta i nos do momentu zajęcia miejsc w wyznaczonej sali oraz po jej opuszczeniu w przestrzeniach wspólnych np. korytarz, łazienka dla dobra nas wszystkich, bez przygód do następnych wakacji !

KLASY PIERWSZE WSZYSTKICH TYPÓW SZKÓŁ SPOTKANIE NA HALI SPORTOWEJ godz. 9.00 i 10.30 wejście od boiska ORLIK,NASTĘPNIE SPOTKANIE Z WYCHOWAWCAMI zgodniez n/w planem.
UCZNIOWIE POZOSTAŁYCH KLAS godz. 8.00 i 12.30 - spotkania z wychowawcami w przydzielonych salach.

Zobacz wszystkie aktualności

Copyright by Zespół Szkół Nr 1 Mińsk Mazowiecki 2010-2015. | Polityka prywatności | Powered by animativ